zdravie z prírody

O Alžbetinej záhrade

pestujeme bez chemických prípravkov

V Alžbetinej záhrade rastlinné produkty pestujeme v skleníkoch,  ktoré majú veľmi dobrú polohu a rastlinám poskytujú kvalitnú mikroklímu. Napríklad v prípade ziziphus jujuba, sú tieto podmienky nutnou súčasťou na plnohodnotné dozretie plodov. Samozrejmosťou je pestovanie v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva a vylúčenie akýchkoľvek postrekov.  Z tohto dôvodu všetky produkty, ktoré ponúkame v bio-kvalite. Môžeme preto odporučiť naše dopestované ovocie ako doplnok ku strave, ktorá bude Váš organizmus povzbudzovať a postupne uzdravovať.

sídlo spoločnosti

Spoločnosť sídli neďaleko Nitry a pestovaniu plodín sa venuje od roku 2010. S pestovaním aj užívaním týchto plodín máme dlhoročné skúsenosti a množstvo odporúčaní našich stálych aj pribúdajúcich zákazníkov.

 

 • Telefonické objednávky
  0907 701 948
 • Doprava zdarma
  nad 10 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme priebežne
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.